www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő - Szolnok

  • A hirdetés 707 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére Szolnokra keresünk kollégát határozott, 2015.12.31-ig tartó időtartamra az alábbi pozícióba:

Értékesítési képviselő

Feladatok:

Partnerek látogatása céges autóval

Dohánytermékek helyben történő értékesítése a vállalat által biztosított terítőautóról

Elvárások:

Legalább érettségi

B kategóriás jogosítvány

Legalább egy éves gépjármű-vezetői tapasztalat

Értékesítési területen szerzett tapasztalat

2 héten belüli munkakezdési hajlandóság/lehetőség

Teljesítményorientáció

Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség

Csapatszellem

Előny:

Slepptúrás értékesítésben szerzett tapasztalat

Alapfokú angol nyelvtudás

Egyéb:

Munkaidő: napi 8 óra

Határozott idejű szerződés 2015.12.31.

Munkavégzés helyszíne:

Szolnok és környéke

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés és ösztönző

Dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre

Helyek Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő