www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ (Románia területén)

  • A hirdetés 1300 napja lejárt

 A multinacionális STI Csoport amely Európa vezető Display, P.O.S, és karton  csomagolóanyag gyártója 1 fő munkatársat keres az STI Petőfi Nyomdába az alábbi pozícióba:

  ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

(Románia területén)

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő romániai vevőkkel
  • Új, potenciális partnerek keresése Románia területén
  • Árajánlatok készítése
  • Új projektek menedzselése a vevő megszerzésétől az első gyártásig
  • Napi kommunikáció a társterületekkel
  • Kereskedelmi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi és/vagy műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves kereskedelmi-értékesítési tapasztalat
  • Utazási hajlandóság (heti szinten néhány nap). Egy hónapban kb. 1 hét tartózkodás Romániában
  • Tárgyalóképes román, magyar és angol nyelvtudás
  • Kereskedői szemléletmód, agilitás, magabiztosság
  • Jó kommunikációs készség,
  • MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyomdaipari végzettség, tapasztalat előnyt jelent
  • SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kimagasló béren kívüli juttatások
  • Mobiltelefon, notebook
  • Céges autó
  • Albérleti támogatás
  • Kecskeméti letelepedés esetén letelepedési támogatás

Munkavégzés helye:

Kecskemét (STI Petőfi Nyomda Kft. székhelye)

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség