www.cvonline.hu
Értékesítési képviselő (Referenciaszám: PJ3111)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.22.
Jelentkezési határidő: 2015.10.24.
Hirdetés azonosító: 988736
lejárt

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft.számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Értékesítési képviselő - Budapest és környékén

Feladatok:

  • Üzleti tanácsadás a partnerek felé, tárgyalások, egyeztetések lebonyolítása törekedve egyedi piaci megoldásokra
  • Piaci berendezések (hűtők, polcok, stb.), eladást segítő marketing eszközök költséghatékony felhasználása
  • Direkt értékesítés, rendelésfelvétel
  • Az értékesítési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (to-do list vezetése karbantartása, szerződések kötése, leadása)

Elvárások:
Téged keresünk, ha:

  • Érdekel az értékesítés és szereztél már benne tapasztalatot is, ideálisan képviselői munkakörben
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább alapfokon beszélsz angolul
  • Van B kategóriás jogosítványod és nem okoz gondot a mindennapos vezetés
  • Jól kommunikálsz, szeretnél tanulni és egy vidám csapat tagja lenni

Amit megbízónk kínál:

  • Lehetőség, hogy megismerd egy piacvezető multinacionális vállalat értékesítési folyamatait
  • Folyamatos szakmai képzések, tréningek
  • Karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szuhai Zsuzsanna kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.