Értékesítési képviselő német és angol nyelvtudással - Győr (Referenciaszám: PJ2342)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.05.04.
Jelentkezési határidő: 2014.04.17.
Hirdetés azonosító: 541683
lejárt

Nemzetközi és világszerte ismert minőségügyi szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk csapatába keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

Értékesítési képviselő német nyelvtudással - Győr

Feladatok:
- A cég szolgáltatásainak értékesítése autóipari beszállítók részére

- Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Árajánlatok készítése
- Ügyféltalálkozók szervezése és lebonyolítása
- Megrendelések összegyűjtése, ellenőrzése, követése
- CRM-rendszer karbantartása
- Szerződések nyomon követése és megújítása
- Számlareklamációk kezelése

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség

- Min. 3-4 éves tapasztalat szolgáltatás értékesítésében (műszaki, IT terület előny)
- Korábbi tapasztalat autóipari cégnél, vagy autóipari beszállítónál
- Folyékony középfokú német és folyékony alapszintű angol nyelvtudás
- Mérnök- értékesítői tapasztalat előny
- Nyílt, kommunikatív személyiség
- Erős kapcsolatteremtő képesség
- Határozott fellépés
- Kiváló tárgyalástechnika
- Lendületes, energikus. proaktív attitűd

Amit partnercégünk kínál:
- Munkába állás kezdete: azonnal
- Kiemelkedő fejlődési lehetőség

- Folyamatos továbbképzések, jó munkahelyi légkör
- Igényes munkakörnyezet, lendületes csapat
- Versenyképes fizetés + bónusz
- Céges gépjármű, mobiltelefon, laptop
- Kiemelkedő Cafeteria juttatások
- Alkalmanként külföldi üzleti utak

Kérem, küldje el részletes, szakmai önéletrajzát Vörös Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Győr