www.cvonline.hu

ELADÁSI TERMÉKMENEDZSER (Nehézgépjárművek, Vezető márka)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1061948

A világ egyik vezető nehéztehergépjármű-gyártó vállalatának csúcskategóriás műszaki és biztonsági színvonalat biztosító képviseletéhez  keresünk a magas fokú precizitás iránt elkötelezett munkatársat, Budapest keleti részén lévő munkahelyre, az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfélkör kezelése,
  • Ajánlatkészítés, szerződések megkötése
  • Vevőlátogatások adminisztrációja belső rendszerben
  • Járművek specifikálása, megrendelése, specifikációk ellenőrzése
  • Járműfelépítmények megrendelése, járműátadás vevői igény esetén
  • Vevői problémák menedzselése

Elvárások

  • Értékesítési területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • Szakirányú műszaki vagy kereskedelmi végzettség (legalább középfokú)
  • B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen, C kategóriás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfél-orientált, együttműködő magatartás
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Átlag feletti fizetés és juttatási csomag
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Kiemelkedő műszaki színvonal és szakmai környezet
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest keleti oldala

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELADÁSI TERMÉKMENEDZSER (Nehézgépjárművek, Vezető márka), Budapest keleti oldala