www.cvonline.hu
Értékesítési Képviselő - Győr térsége
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.08.
Jelentkezési határidő: 2015.11.13.
Hirdetés azonosító: 966079
lejárt

(Győr-Moson-Sopron)

Pozícióleírás
Dohányiparban tevékenykedő multinacionális ügyfelünk számára, az ÉNY-Dunántúl területére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítési képviselő

Az új kolléga főbb feladatai az alábbiak lesznek:
- Értékesítés, ügyfelek látogatása, jó üzleti kapcsolat fenntartása
- Új szerződések kötése, a meglévők megújítása
- Szerződések rögzítése, jelentések készítése a vezetőség felé
- Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
- A biztonsági előírások betartása

Követelmények
- Legalább középfokú végzettség
- „B” típusú gépjármű vezetői engedély, többéves gépkocsi vezetési tapasztalat
- Erkölcsi bizonyítvány
- Értékesítési tapasztalat, értékesítői véna
- Megbízható, együttműködő személyiség
- Könnyen, gyorsan tanul és rugalmas típus

- Versenyképes juttatási csomag
- Rugalmas munkaidő
- Egy sikeres, nemzetközi vállalat biztos háttere