www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő Fótra

  • A hirdetés 560 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére keresünk kollégát határozott 3 ,5 hónapos időtartamra az alábbi pozícióba:

Értékesítési képviselő

Feladatok:

  • Partnerek látogatása céges autóval
  • Dohánytermékek helyben történő értékesítése a vállalat által biztosított terítőautóról

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább egy éves gépjármű-vezetői tapasztalat
  • Teljesítményorientáció
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Csapatszellem
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat

Előny:

  • Slepptúrás értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Egyéb:

  • Munkaidő: napi 8 óra
  • Határozott idejű szerződés 2015.03.16.-2015.06.30.

Munkavégzés helyszíne:

  • Fóti indulással változó helyszínek Pest megyén belül

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és ösztönző
  • Dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre

Helyek Fót
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő