www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő (Északnyugat-Magyarország)

  • A hirdetés 892 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársat keres

Feladatok:

  • Az értékesítési képviselő kollégák helyettesítésének biztosítása Északnyugat-Magyarország régióban
  • Meglévő partnerek túraterv szerű látogatása, termékek értékesítése
  • A cég már meglévő és potenciális új partnereivel kapcsolat kialakítása és fenntartása.
  • Az értékesítés helyén belül a termékek elérhetőségének és láthatóságának biztosítása, fenntartása és fejlesztése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői tapasztalat
  • FMCG szektorban, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Határozott fellépés, önállóság, rugalmasság, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs képesség, eredményorientált gondolkodás

Előny:

  • Több év FMCG szektorban, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Dohánytermék értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Mobilitás, rugalmasság

Helyszín:

  •  Északnyugat-Magyarország, Veszprém

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Cím: Értékesítési képviselő

Munkaszám: OU-KCS-POUT-JTI-001

Cég: Prohuman

Háttér: Prohuman

Terület: Északnyugat-Magyarországi, Székesfehérvár

Nyelvi szint: (nem szükséges)

Pozíció szint: alkalmazott

Jogviszony: munkaviszony

Helyek Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő