Értékesítési képviselő - Délnyugat-Magyarország (Referenciaszám: PJ4154)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.16.
Jelentkezési határidő: 2016.01.23.
Hirdetés azonosító: 1010715
lejárt

Nyugat-európai hátérrel rendelkező higiéniai termékeket forgalmazó megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Értékesítési képviselő - Délnyugat-Magyarország

Feladatok:
- Ügyfélmegkeresések és látogatások teljes körű lebonyolítása
- Új ügyfelek felkutatása, illetve kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
- A portfolióba tartozó termékek (higiéniai termékek, munka és védőruházat) valamint ezekhez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
- Ügyfél igények felmérése, tanácsadás, valamint kis, közép és nagyvállalati partnerekkel tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:
- 1-3 év tapasztalat sales területen: üzletkötőként vagy területi képviselőként

- Középfokú iskolai végzettség
- B típusú jogosítvány (saját gépjármű nem szükséges)
- Értékesítői attitűd

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil hátterű cégnél
- Fix alapbér + teljesítmény alapú bónusz

- Céges gépjármű és telefon
- Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye: Somogy, Tolna és Baranya megye

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dánielkapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.