www.cvonline.hu
Értékesítési Képviselő - Budapest
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.11.13.
Hirdetés azonosító: 966078
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Dohányiparban tevékenykedő multinacionális ügyfelünk számára, Budapest és környékére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítési képviselő

Az új kolléga főbb feladatai az alábbiak lesznek:
- Értékesítés, ügyfelek látogatása, jó üzleti kapcsolat fenntartása
- Új szerződések kötése, a meglévők megújítása
- Szerződések rögzítése, jelentések készítése a vezetőség felé
- Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
- A biztonsági előírások betartása

Követelmények
- Legalább középfokú végzettség
- „B” típusú gépjármű vezetői engedély, többéves gépkocsi vezetési tapasztalat
- Erkölcsi bizonyítvány
- Értékesítési tapasztalat, értékesítői véna
- Megbízható, együttműködő személyiség
- Könnyen, gyorsan tanul és rugalmas típus

- Egy sikeres, nemzetközi vállalat biztos háttere
- Rugalmas munkaidő
- Képzési és hosszú távú karrierlehetőség