www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő - Biztonságtechnika

  • A hirdetés 939 napja lejárt

A magyar biztonságtechnikai piac legújabb szereplői vagyunk, széleskörű kínálattal állunk viszonteladó és telepítő partnereink rendelkezésére. Budapest, III. kerületi bemutatótermünkbe, az alábbi pozícióban keresünk munkatársat:

Értékesítési képviselő

Feladatok:

  • Vevők/érdeklődők személyes kiszolgálása.
  • A cég által forgalmazott termékek értékesítése.
  • Meglévő és új vevői kapcsolatok kezelése, fejlesztése email-en, telefonon.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 év biztonságtechnikai tapasztalat, értékesítési területen
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban, írásban

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Kiváló, fiatal csapat
  • Stabil hátterű vállalat
  • Folyamatos szakmai képzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol