www.cvonline.hu
Értékesítési képviselő – Északkelet-Magyarország
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.20.
Jelentkezési határidő: 2016.05.22.
Hirdetés azonosító: 1035377
lejárt

Nyugat-európai hátérrel rendelkező higiéniai termékeket forgalmazó megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Értékesítési képviselő - Északkelet - Magyarország

Feladatok:
- A cég értékesítési terveinek megvalósítása, az ügyfélszám növelés és kapcsolatápolás a meglévő ügyfélállománnyal, ezáltal a folyamatos üzleti fejlődés biztosítása
- Új ügyfelek akvirálása
- A portfolióba tartozó termékek (higiéniai termékek, munka és védőruházat) valamint ezekhez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése az ügyfelek megkeresésével
- Szolgáltatási, illetve késztermék értékesítési szerződések megkötése, rögzítése és adminisztrációja
- A területi képviselőhöz tartozó ügyfelek igényeinek folyamatos nyomon követése, a szerződések módosítása a változó kereslet szerint.

Elvárások:
- Értékesítésben szerzett legalább 1 év tapasztalat
- Középfokú iskolai végzettség

- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, értékesítői attitűd
- Kimagasló önszervező képesség, nagyfokú önállóság
- B típusú jogosítvány (saját gépjármű nem szükséges)

Előnyt jelent, de nem elvárás:
- Értékesítési vagy területi képviselő, üzletkötő pozícióban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil hátterű cégnél
- Fix alapbér + teljesítmény alapú bónusz

- Céges gépjármű, laptop és telefon
- Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ4223 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.