www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI IRÁNYÍTÓ

  • A hirdetés 495 napja lejárt

Az ELMÜ-ÉMÁSZ Társaságcsoport munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Hivatkozási szám: 2015/1008.

Feladatok:

  • Egyetemes szolgáltatói (ESZ) értékesítési folyamatok kialakítása
  • Az ESZ termék szerződéses feltételek kidolgozása, módosítása a jogszabály változások lekövetése
  • ESZ szerződések fizikai megkötésének szervezése, archiválás biztosítása
  • Értékesítési szabályzatok, végrehajtási utasítások készítése, kezelése
  • Ügyfélkezelési koncepció kialakítása
  • Alkalmazotti árszabáshoz kapcsolódó finanszírozói egyeztetések és szerződések kezelése
  • Ügyfélszolgálati tevékenységgel szemben támasztott követelmény paraméterek és minőségi szintek meghatározása, nyomon követése.
  • Ügyfélszolgálati SLA ellenőrzési- és riportolási rendszerének kialakítása
  • Ügyfélszolgálati tevékenység folyamatos ellenőrzése, beavatkozások
  • Értékesítési elemzések készítése
  • MEKH adatszolgáltatások koordinálása
  • Online ügyfélszolgálati feladatok koordinálása, fejlesztési javaslatok készítése
  • Egyetemes szolgáltatói Üzletszabályzat kezelése, karbantartása, módosítása
  • Értékesítési honlap aktualizálási, fejlesztési feladatainak ellátása, fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Értékesítési hírlevelek, szakmai megjelenések előkészítése, belső kommunikáció
  • Kapcsolattartás külső és belső üzleti partnerekkel
  • Kapcsolattartás a MEKH-vel és az elosztó társaságokkal
  • Minőségbiztosítási auditok megszervezése, hozzá kapcsolódó oktatások lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi vagy gazdasági végzettség
  • Értékesítési területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Üzleti szemléletű gondolkodásmód
  • Folyamat és rendszerszemlélet
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Kiváló problémamegoldó készség

Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület Kunigunda útja (céges buszjárat Árpád- hídtól biztosított)

Jelentkezési határidő: 2015. november 14.

Jelentkezés módja: Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő