www.cvonline.hu

Értékesítési igazgató

  • A hirdetés 754 napja lejárt

Megbízónk hazánkban egyedülálló, alternatív megoldást kínál azoknak, akiknek otthonuk, irodájuk és környezetük építése és kialakítása közben fontos szempont a környezettudatosság és a magas minőség egyidőben való teljesülése. Kreatív építési és tervezési rendszerükkel a fenntarthatóság mellett a praktikum és az egyediség elvárásainak is eleget tesznek.

Csapatuk erősítésére keressük

pozícióba azt a kreatív és innovatív szemléletű új munkatársat, aki az értékesítés megszervezése és végrehajtása révén az ügyfélelégedettséghez és a tulajdonosi érték növeléséhez egyaránt hozzájárul.

Feladatok

  • A szervezet üzletpolitikájának magas színvonalú képviselete,
  • a márka piaci bevezetése, ismertségének növelésére irányuló stratégia kialakítása,
  • az innovatív megoldás és szemléletmód piaci megismertetése,
  • értékesítési koncepció nemzetközi szintű kidolgozása és megvalósítása,
  • értékesítési és marketing stratégia kialakítása,
  • hazai és nemzetközi piaci részesedés és jövedelmezőség növelése,
  • tervezések, értékelések, beszámolók készítése,
  • értékesítési folyamatok kialakítása,
  • értékesítői csapat toborzása, kiválasztása, felállítása, munkájuk irányítása és támogatása,
  • új értékesítési csatornák építése, értékesítés hatékonyságának növelése,
  • folyamatos piackutatás és konkurenciaelemzés,
  • új potenciális partnerek felkeresése, üzleti kapcsolatok kiépítése.

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • minimum 7-8 éves (kereskedelmi) vezetőként szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • startégiaalkotásban szerzett gyakorlat,
  • utazási hajlandóság, mobilitás,
  • eredményorientált, proaktív személyiség,
  • strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • változatos, felelősségteljes munkakör,
  • nemzetközi értékesítési projektek vezetése,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • innovatív ötletek támogatása,
  • stabil szervezeti háttér.

Munkavégzés helye: Pest megye

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol