www.cvonline.hu

Értékesítési Igazgató

  • A hirdetés 597 napja lejárt

Az AEGON Biztosító Zrt. megbízott partnere

Értékesítési Igazgatót

keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Eredmény és sikerorientált üzleti csoport irányítására, a csoport optimális működésének és fejlesztésének együttes biztosítása
  • Értékesítési és állományápolási tervek megvalósítása
  • Értékesítés támogató eszközrendszer kialakítása, valamint bevezetésének koordinálása
  • Értékesítési megbeszélések során továbbképzés, motiváció

A munkakör betöltésének szakmai feltételei:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi, kereskedelmi)
  • Biztosítási termékek értékesítésében/termékmenedzsmentjében szerzett 3-4 év szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi termékek / szolgáltatások ismerete

Amit kínálunk:

  • Multinacionális, fiatalos vállalati környezet
  • Versenyképes díjazás
  • Széles termékpaletta
  • Magas színvonalú képzés, szakmai felkészítés, mind szakmai, mind vezetői területen

Munkavégzés helye:

Sopron

Jelentkezési határidő: 2015. június 10.

Fényképes szakmai önéletrajzát, a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alább megadott e-mail címre várjuk!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő