www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ

  • A hirdetés 1110 napja lejárt

Több, mint 20 éves múltra visszatekintő külkereskedelmi cég további üzleti céljai elérése érdekében az alábbi munkakörre felvételt hirdet:

Feladat leírása:

  • Éves értékesítési terv és stratégia kidolgozása
  • A vállalat értékesítési folyamatainak összefogása, irányítása, fejlesztése
  • Értékesítési munkatársak felvétele, irányítása és munkájuk ellenőrzése
  • Részvétel a vállalat marketingstratégiájának kialakításában és megvalósításában
  • Konkurenciafigyelés és - elemzés
  • Piacszerzés belföldön és az export piacokon a meglévő piaci szegmensekben
  • Kapcsolattartás a kiemelt külső partnerekkel

Elvárások:

  • Minimum 5 éves kereskedelmi és/vagy értékesítési tapasztalat
  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat egy sikeres értékesítési csapat élén
  • Angol nyelv kereskedelmi-szakmai tárgyalóképes ismerete írásban és szóban
  • Következetes, feladatorientált, megoldásközpontú gondolkodás
  • Kiemelkedő tárgyalási készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiemelkedő delegálási képesség

Előny:

  • Kiváló motiváló képesség
  • Tulajdonosi szemlélet
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljesítménnyel arányosan növekvő alapfizetés + forgalmi bónusz
  • Stabil munkakör
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Önmegvalósítási lehetőség

Munkavégzés helye:   Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...