www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ

  • A hirdetés 1056 napja lejárt

Több, mint 20 éves múltra visszatekintő külkereskedelmi cég további üzleti céljai elérése érdekében az alábbi munkakörre felvételt hirdet:

Feladat leírása:

  • Éves értékesítési terv és stratégia kidolgozása
  • A vállalat értékesítési folyamatainak összefogása, irányítása, fejlesztése
  • Értékesítési munkatársak felvétele, irányítása és munkájuk ellenőrzése
  • Részvétel a vállalat marketingstratégiájának kialakításában és megvalósításában
  • Konkurenciafigyelés és - elemzés
  • Piacszerzés belföldön és az export piacokon a meglévő piaci szegmensekben
  • Kapcsolattartás a kiemelt külső partnerekkel

Elvárások:

  • Minimum 5 éves kereskedelmi és/vagy értékesítési tapasztalat
  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat egy sikeres értékesítési csapat élén
  • Angol nyelv kereskedelmi-szakmai tárgyalóképes ismerete írásban és szóban
  • Következetes, feladatorientált, megoldásközpontú gondolkodás
  • Kiemelkedő tárgyalási készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiemelkedő delegálási képesség

Előny:

  • Kiváló motiváló képesség
  • Tulajdonosi szemlélet
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljesítménnyel arányosan növekvő alapfizetés + forgalmi bónusz
  • Stabil munkakör
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Önmegvalósítási lehetőség

Munkavégzés helye:   Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Retail Sales Manager

Randstad Hungary Kft.

Our multinational partner who is one of the lar...
Budapest

Management Trainee Program

Dinamikus, talpraesett embernek tartod magad, a...
Pest

Key Account Manager - FMCG

If you like managing multiple clients, doing di...