www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

Az AEG PS GmbH. kizárólagos magyarországi képviselete további üzleti céljai elérése érdekében az alábbi munkakörre felvételt hirdet:

Feladat leírása:

  • A vállalat üzletfejlesztési tevékenységének összefogása, irányítása, fejlesztése
  • Részvétel a vállalat marketing stratégiájának kialakításában és megvalósításában
  • Éves marketingtervek készítése
  • Hatékonysági- és költségelemzések készítése
  • Döntés előkészítés támogatása
  • Piacszerzés belföldön a meglévő piaci szegmensekben
  • Kapcsolat management a külső partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki, vagy mérnök-közgazdász végzettség
  • Értékesítésben illetve piacépítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol v. német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság, precizitás
  • Jó tárgyalási készség
  • Rugalmas, logikus, gyors gondolkodás

Előny:

  • Csapatvezetői rutin (motiválás, fejlesztés, ellenőrzés)
  • Termékek, megoldások piaci bevezetésében szerzett jártasság
  • Sikerorientált, innovatív, rugalmas hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • Gépkocsi, mobiltelefon
Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő