www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 778441
lejárt

  Ügyfelünk a hazai telekommunikációs szektorban egyedülálló módon fejlődő magyar vállalat hazai és nemzetközi projektek kivitelezésére, több éves szakmai tapasztalattal rendelkező, felelősségteljes vezetőt keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új innovatív online reklámozási lehetőség értékesítését elősegítő ügynöki modell, értékesítési struktúra, támogató rendszerek kidolgozása és megvalósítása
  • Értékesítési stratégia tervezése, kidolgozása, kivitelezésének elősegítése - együttműködve a vezetőséggel
  • Hatékony értékesítést elősegítő lehetőségek feltárása, kiaknázása, alkalmazása
  • Értékesítési csapat felállítása
  • Nemzetközi terjeszkedés támogatása

Elvárások:

  • Elhivatottság a értékesíési szakma iránt, szolgáltatás orientáltság
  • Értékesítés és marketing területen szerzett vezetői gyakorlat
  • Social Media gyakorlati ismerete
  • Nagyfokú kreativitás, önállóság, precizitás és eredmény-orientált szemlélet
  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatépítő, valamint prezentációs képesség
  • Kiváló PC felhasználó, IT alkalmazások kiváló ismerete
  • Tárgyalóképes felsőfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés várja az új szakembert.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos, flexibilitást igénylő, felelősségteljes munka
  • Kiváló munkakörülmények, fiatalos légkör
  • A munkavégzés helye: Budapest
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott angol, valamint magyar nyelvű szakmai önéletrajzával, motivációs levelével, valamint fizetési igényének megjelölésével pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió