www.cvonline.hu

Értékesítési gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 899439

Feladatok:

  • Weboldal szerkesztése, karbantartása
  • Adatbázis szerkesztése, adatbevitel
  • Vevői igényekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása telefonon és e-mailben
  • Marketing anyagok szerkesztése, készítése
  • Kapcsolódó közösségi profilok kezelése
  • Sales asszisztensek adminisztratív munkájának segítése heti néhány órában a backoffice-on

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági területen,
  • Magabiztos angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Felhasználói szintű MS Office ismerete
  • Jó kommunikációs készség,
  • Technikai érdeklődés
  • Precizitás, szorgalom

Amit kínálunk:

  • Fizetés: bruttó 810 Ft/óra
  • 5 hónapos munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkaidő: Heti 40 óra
  • Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület

Kapcsolat:
Jelentkezésed a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk önéletrajz küldésével. Leveled tárgya legyen HO-ÉRT