www.cvonline.hu

Értékesítési gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 775456

Irodatechnikai megoldások és rendszerek fejlesztésével foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • sales adminisztrációban való részvétel, ajánlatkészítés, adatbázis kezelés
  • hideghívások lebonyolítása
  • rendezvények megszervezésében való részvétel, partnerek meghívása
  • később önálló kapcsolatfelvétel és ügyféllátogatás
Elvárások:
  • végzős hallgató, aki gyakornoki programban venne részt
  • folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok gazdasági területen
  • közgazdasági alapismeretek
  • IT vagy műszaki ismeretek
  • Jó kommunikációkészség
Előny:
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • kreatív, ügyfélorientált személyisé
Amit kínálunk:
  • Gyakornoki fizetés, alkalmazotti jogviszonyban
  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Rugalmas munkaidő beosztás: heti 20 óra
  • Hosszú távú munkalehetőség,1 éves gyakorlat után lehetőség a teljes munkaidős alkalmazásra
Munkavégzés helye:
  • Kaposvár
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül, a megpályázott munkakör, és munkavégzési hely (Értékesítési gyakornok- Kaposvár) tárgy mezőben történő feltűntetésével. Bővebb információ: 20/66 55 061

Kategória
IT / Informatika
Régió
Kaposvár