www.cvonline.hu

Értékesítési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.26.
Hirdetés azonosító: 1203010

Jelenleg irodatechnikával, dokumentum- és információkezeléssel foglalkozó multinacionális partnerünk, a Konica Minolta részére keresünk értékesítési gyakornokot.

Ha fontos neked, hogy a karrieredet hosszú távon megalapozd, tapasztalatot gyűjts és akár főállásúként folytasd a munkát a tanulmányaid befejeztével is, akkor olvasd tovább a pozícióleírást.

Feladatok:

  • A direkt értékesítési csapat támogatása
  • Havi kimutatások, statisztikák készítése
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése
  • Adatbázisok naprakészen tartása
  • Az értékesítési tanácsadó mellett a célpiac szereplőinek feltérképezése, majd felkeresése
  • Időpontok egyeztetése, tárgyalások megszervezése telefonon keresztül
  • Rendelésekhez kapcsolódó információk összegyűjtése

Munkaidő

Hétfőtől péntekig heti  20 órában rugalmas beosztásban

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Értékesítési tapasztalat vagy érdeklődés
  • Magas szintű MS Office ismeret és nyitottság a technológiai változások iránt
  • Erős középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Proaktív hozzáállás, jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi / marketing / gazdasági tanulmányok

Amit kínálunk Neked

  • Hosszú távú karrierépítési és szakmai fejlődési lehetőség
  • Bruttó 1.000 Ft/óra gyakornoki fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos feladatok
  • Lehetőség főállású munkaviszonyra

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével.