www.cvonline.hu

Értékesítési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1133362
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg irodatechnikával (nyomtatók és különböző irodatechnikai gépekkel) foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk értékesítési gyakornokot.

Feladatok:

  • Új, potenciális nyomdai ügyfelek felkutatása, telefonos kapcsolatfelvétel, találkozók egyeztetése
  • Értékesítésekkel kapcsolatos adminisztráció lebonyolítása a vállalati rendszerben
  • Szerződések, ajánlatok készítése
  • Ügyfeleknél tett személyes igényfelkeltő látogatás az értékesítő kollégákkal
  • Aktív részvétel a vállalat rendezvényeinek szervezésében, ügyfelek meghívása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti min. 20 órában (napi 4 óra) rugalmas beosztásban

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok műszaki / IT területen még legalább egy évig
  • Erős műszaki beállítottság és/vagy nyomdaipari érdeklődés
  • Alapvető IT készségek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Nyitott, talpraesett és kommunikatív személyiség
  • Precízség, pontosság
  • B kategóriás jogosítvány (vagy közeljövőben történő megszerzése)

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kreatív, ügyfélorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1.000 Ft / óra gyakornoki bér
  • Hosszú távú karrierépítési lehetőség
  • Folyamatos szakmai továbbképzések
  • Nagy múltú, piacvezető multinacionális céges munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy innovatív és dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Rugalmas időbeosztás

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével vagy a E-mail cím megjelenítése email címre.