www.cvonline.hu

Értékesítési gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1028122

Feladatok:

  • Profi hideghívás, szegmentált, ill. helyzetfüggő ügyfélkezelés, érvelés, tárgyalástechnika, professzionális szoftverrel támogatott ügyfél adminisztráció (CRM rendszer),
  • Professzionális, magas szintű coaching, melynek során betekintést nyerhetsz az értékesítői tevékenység minden mozzanatába
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása, telefonos kapcsolatfelvétel, időpontok egyeztetése
  • Vállalatirányítási rendszerben történő adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfeleknél tett személyes igényfelkeltő látogatás az értékesítő kollégákkal,
  • Ügyfél adatbázis folyamatos fejlesztése.

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint),

Juttatások:
  • Bruttó 875 Ft/óra,
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Előnyök:
  • középfokú angol nyelvtudás, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság, talpraesett és problémamegoldó személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány.

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen KON_ÉRT!

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 20 óra hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztásban