www.cvonline.hu

Értékesítési gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.07.23.
Hirdetés azonosító: 1026945

Téged keresünk, ha

- Magyarország egyik legnagyobb autógyártó cégénél szeretnél értékes munkatapasztalatra szert tenni,
- kíváncsi vagy egy értékesítői csapat munkájára, működésére, kihívásaira,
- nyitott, lelkes, kommunikatív személyiség vagy.

Feladatok:

- az értékesítői back office támogatása
- napi ad hoc feladatok ellátása
- kapcsolattartás partnerekkel
- értékesítési asszisztens feladatok

Elvárások:

- folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok gazdasági területen még legalább 1 évig
- minimum heti 30 óra munkaidő vállalása
- kiváló kommunikációs készség
- precizitás
- középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
- érdeklődés az autóipar iránt

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- tapasztalatszerzési lehetőség egy piacvezető autóipari cégnél
- tanulási lehetőség nagyszerű értékesítési szakemberektől
- a gyakornoki idő lejárta után hosszútávú karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a