www.cvonline.hu

Értékesítési gyakornok német vagy angol nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 1071985

Kereskedelmi-elemzői gyakornoki helyet keresel NÉMET vagy ANGOL nyelvtudással?
Heti 3-4 napon is ráérsz?
Élsz-halsz az autókért?

Jelentkezz most Értékesítési és Marketing gyakornoknak Magyarország legnagyobb autóimportőr cégéhez, ahol megalapozhatod a karrieredet!

Feladatok:

- Ajánlatkészítési folyamatban való részvétel
- Gyári statisztika összeállításának adminisztratív támogatása.
- Beszámolók, értékelések összeállítása, adatok gyűjtése
- részvétel a napi munkafolyamatokban
- kapcsolattartás a partnerekkel
- ad hoc asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

- nappali hallgatói jogviszony legalább egy évig gazdasági szakirányon.
- aktív német nyelvtudás
- nagyon erős Excel ismeretek
- szakmai kíváncsiság, elkötelezettség
- autóipar iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

- szakmai fejlődés egy piacvezető vállalatnál
- hosszú távú karrierépítés
- jó csapat
- anyagi juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a