www.cvonline.hu

Értékesítési gyakornok - MAMMUT

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 887863
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!
Értékesítési gyakornok pozícióba keresünk munkatársat Partnerünk, a Vodafone magyarország Zrt. megbízásából. MUNKÁLTATÓ
Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a az átfogó ellenőrzések sajátosságaival és a nagyvállalaton belüli kommunikáció alapjaival is.
Link megjelenítése" style="width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • márkaboltba betérő ügyfelek tájékoztatása
  • szervizes ügyintézés és adminisztráció
  • értékesítési folyamatok támogatása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkezelés
  • igény szerint adminisztratív feladatok ellátása
  • a Vodafone magas hozzáadott értékű szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése

Elvárások:

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás leginkább szóban (minimum A2 szint)
  • MS office, főleg Excel magabiztos használata
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony legalább egy évig
  • pontos, precíz munkavégzés
  • pro-aktív személyiség
  • kiváló kommunikációs készség

Munkaidő: Rugalmas beosztában 10:00-20:00 óra között. Heti minimum 3 nap ebből két hétköznapot vállalni szükséges.

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bruttó 645-1290 Ft/óra között.
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai tapasztalat leigazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Legyél Te barátaid fejvadásza !
2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást ! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése