www.cvonline.hu

Értékesítési gyakornok (Diák)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 902266

Multinacionális partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • új potenciális vevők felkutatása, kapcsolatfelvétel,
  • tárgyalások előkészítése, időpontok egyeztetése (kiemelt hangsúly a hideghíváson)
  • a cég koncepciójának, termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése az új és meglévő ügyfelek számára
  • a területhez tartozó vevők teljes körű gondozása, folyamatos kapcsolattartás
  • növekedési lehetőségek feltárása a saját területen, akció tervek kidolgozása, stratégiai szemléletű gondolkodásmód alkalmazása
  • oktatásokon történő részvétel
  • a tevékenység dokumentálása, meeting memo, CRM, pipeline adatbázis
Elvárások:
  • debreceni lakhely
  • egyetemi vagy főiskolai tanulmányok
  • hideghívásokban való jártasság előny
  • értékesítési véna
  • középfokú angol nyelvtudás
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás
  • kitartó, rugalmas, cél- és sikerorientált hozzáállás
  • eredményorientált, dinamikus személyiség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint Ismerete)
Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet,
  • folyamatos belső képzések, tanulási lehetőség,
  • hosszú távú állás, azonnali kezdéssel,
  • rugalmas, heti 20 órás munkaidő,
  • gyakornoki juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, heti 20 óra
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.