www.cvonline.hu

Értékesítési folyamatkezelő

  • A hirdetés 674 napja lejárt

A Profit Holding Hungary Zrt.

Kollégát keres.

Feladatok:

Cégcsoportunk a pénzügyi és pályázati piacon a régió meghatározó szereplője. Tevékenységünk bővülése kapcsán keresünk kollégát, aki az értékesítőink és szakembereink ügyfeleivel időpont egyeztetést, az értékesítési és adminisztrációs folyamatok kapcsolattartási részét végzi.

Pályázati feltételek:

  • Telefonos kommunikációban jártasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, szorgalmas munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + bónusz
  • Stabil vállalat által nyújtott biztos háttér
  • MT szerinti munkaviszony
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Folyamatos kihívás, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Pécsi irodánkban.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát kérjük, küldje el az alábbi e-mail címre, „Értékesítési folyamatkezelő” megjelöléssel.

A pályázathoz csatolandók:

  • részletes szakmai önéletrajz (fizetési igény megjelölésével),
  • motivációs levél,
  • konkrét tapasztalatokat tartalmazó részletes referencialista