www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS VEVŐSZOLGÁLATI ASSZISZTENS - RECEPCIÓS

  • A hirdetés 692 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Jeep, KIA, Fiat, Lancia, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljeskörű szervizelését.

Vállalatunk 6 regionális képviseletével mintegy 450 munkatársat foglalkoztat és ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Szegedi telephelyünkre gyakorlott munkatársakat keresünk

munkakörbe.

Feladatkör

  • Ügyfelek fogadása, irányítása,
  • Telefonhívások fogadása, üzenetek továbbítása,
  • Kimenő levelezés iktatása, nyomon követése,
  • Értékesítési és szervizvezető által meghatározott napi feladatok elvégzése,

Amit kérünk:

  • min. középfokú végzettség
  • irodai adminisztráció és ügyintézés terén szerzett min.  3 év gyakorlat
  • Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás,
  • Ügyfélközpontúság,
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó munkabíró- és stressz tűrőképesség,
  • Életvidámság, dekoratív megjelenés.

Amit nyújtunk:

  • Változatos feladatkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Korrekt fizetés
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Amennyiben úgy érzi, hogy elvárásainknak megfelel és az általunk felajánlottak érdeklik,jelentkezését fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Csongrád
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol