Értékesítési és üzletfejlesztési vezető (Autóipar) - Nyugat-Dunántúl (Referenciaszám: HM-1727)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.10.08.
Hirdetés azonosító: 1080084

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök diploma előny)
  • Műszaki szolgáltatások értékesítésében szerzett 8-10 éves szakmai tapasztalat
  • Jártasság projektvezetésben, üzletfejlesztésben vagy gyártásfejlesztésben (Lean)
  • Kiterjedt kapcsolati tőke, lehetőség szerint autóiparban (multinacionális háttér előny)
  • Eredményorientáltság, proaktivitás
  • Határozott, önálló, rugalmas, együttműködő személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs, interperszonális, problémamegoldó készség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak értékesítése és új piacra való bevezetése
  • Piacfigyelés, piackutatás, marketing tevékenységben való aktív közreműködés
  • Részvétel az értékesítési stratégia kialakításában
  • Sales csapat munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Ügyfélkör folyamatos bővítése, új ügyfelek igényeinek felmérése, megértése és specifikálása, igényekhez igazodóan a cég mérnök szolgáltatásainak és megoldásainak fejlesztése
  • Üzleti kapcsolatok fejlesztése
  • Árajánlatok készítése
  • Szerződések, keret-megállapodások előkészítés, megkötése és nyilvántartása
  • Értékesítési riportok, előrejelzések, időszakos jelentések elkészítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások: cafeteria, 13. havi fizetés, költözés vagy bejárás támogatás, cégautó
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai/nyelvi továbbképzések, tréningek

A munkavégzés helye:

Nyugat-Dunántúl, Győr és Szombathely

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy budapesti központú mérnöki szolgáltató Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1727-es referenciaszámot a megadott e-mail címre.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Fejér
Győr
Komárom-Esztergom
Pest
Szombathely
Veszprém
Zala
Magyarország
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő