www.cvonline.hu

Értékesítési és üzletfejlesztési igazgató

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Belföldi kereskedelmi tevékenység teljes körű irányítása
  • Meglévő ügyfelek kezelése, ügyfélkör fejlesztése
  • Kereskedelmi terv és elemzések elkészítése
  • Árbevétel és eredményesség nyomon követése
  • 20 fős csoport irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai vagy kereskedelmi)
  • Minimum 5 év kereskedelmi, értékesítési tapasztalat
  • Vezetőként szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • IT ismeretek
  • Angol és német nyelv tárgyalási szintű ismerete

Szükséges kompetenciák:

  • Rendszerszemlélet
  • Jó logikai készség
  • Vezetői attitűd
  • Értékesítői véna
  • Jó kommunikációs készség

Amit a Waberer's kínál:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Magya-, angol- és német nyelvű önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol