www.cvonline.hu

Értékesítési és ügyféltámogatási munkatárs

  • A hirdetés 590 napja lejárt

A világ legátfogóbb anyagtulajdonság-adatbázisa, a TOTAL MATERIA fejlesztője és üzemeltetője a svájci Key to Metals AG.

Területünkön piacvezetőként szeretnénk tovább erősíteni ügyféltámogatási hálózatunkat, melynek keretében a következő pozícióra keresünk munkatársat:

Értékesítési és ügyféltámogatási munkatárs - magyar nyelven

(Budapesti munkavégzéssel)

Feladatai:

Értékesítési lehetőségek kezelése az első kapcsolatfelvételtől a lezárásig, valamint érdeklődők és meglévő ügyfelek támogatása a következő feladatoknál:

  • Általános ügyfél- és műszaki támogatás a hazai (magyar) piac számára
  • Értékesítés előtti folyamatok koordinálása rendszeres telefonos és emailben történő kapcsolattartás keretében
  • Marketing tevékenység tervezése és kezelése a magyar piac számára
  • Rendszeres kommunikáció az értékesítési tevékenységről az anyavállalat fejlesztési és értékesítési központjával
  • Ügyféllátogatás és a cég képviselete időnkénti személyes látogatások keretében Magyarországon belül
  • Esetleges fordítás-támogatási feladatok a honlap tartalmával és marketing kommunikációval összefüggésben

Szükséges képességek / képzettségek:

  • Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • Ügyféltámogatási és/vagy értékesítési tapasztalat
  • Műszaki, mérnöki alapismeretek előnyt jelenthetnek
  • Jó kommunikációs készség
  • Prezentációs képességek
  • Napi kapcsolattartási ütemezés megtervezésének képessége
  • Alapvető számítógép-felhasználói ismeretek

Amit ajánlani tudunk:

  • Nemzetközi piacvezető vállalatnál alkalmazás
  • Dinamikus, érdekes munka, különféle ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Nagyfokú önállóság a munka során, saját régió ügyeinek önálló ügyintézése
  • Versenyképes jövedelem

Ha cégünkről szeretne többet megtudni, keresse fel a Link megjelenítése honlapot. Ha érdekli a meghirdetett pozíció, kérjük küldje el nekünk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a megadott email címre.

Munkavégzés helye:

  • Budapest