Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Értékesítési és ügyfélszolgálati munkatárs

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.08.18.
Jelentkezési határidő: 2012.06.15.
Hirdetés azonosító: 406979
lejárt

Piacvezető telekommunikációs cég megbízásából munkatársakat keresünk veszprémi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • az értékesítési pontba beérkező ügyfelek kiszolgálása,
  • értékesítési tevékenység: szolgáltatások, termékek ajánlása,
  • lemondási szándékkal érkező ügyfelek megtartása,
  • panaszkezelés, problémamegoldás,
  • termékek, szolgáltatások pontos ismerete,
  • napi munka adminisztratív támogatása.

Elvárások:

  • érettségi,
  • értékesítési tapasztalat
  • nagyfokú tanulási hajlandóság
  • érdeklődés a telekommunikációs szolgáltatások, eszközök iránt
  • nyitott, talpraesett személyiség
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • jó stressz tűrő képesség
  • precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • ügyfélmegtartás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • multinacionális közeg,
  • oktatásokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség,
  • lendületes csapat, jó munkakörnyezet.

Munkaidő:

  • A kirendeltség nyitva tartásához igazodva, beosztás szerint, hétfőtől vasárnapig.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

  • Fényképes önéletrajzzal, a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével a veszprem@prohuman.hu e-mail címen keresztül.
Kategória
Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Régió
Veszprém

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése