www.cvonline.hu

ÉRTÉKESITÉSI és ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 497 napja lejárt
A Xeless Kft.
keres Budapest, XXII. kerületi központjába munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása, szolgáltatás-értékesítés,
  • bejövő ügyféligények kiszolgálása, ajánlatadás, szerződések megkötése
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • ügyfélkezelés, probléma-megoldás, reklamáció-kezelés,
  • építőipari és rendezvényes cégekkel való kapcsolattartás,
  • árképzéshez kapcsolódó piaci információgyűjtés, döntés-előkészítés,
  • címlista, adatbázis kezelése, karbantartása,
  • az értékesítési folyamat nyomon követése,
  • kintlévőség-kezelés,
  • számlázás előkészítés, ellenőrzés
  • riportok készítése.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • min. 3 éves értékesítési tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • gyors, pontos, megbízható, önálló munkavégzés.

Előny:

  • építőiparban szerzett tapasztalat,
  • jártasság az Axapta rögzítésében, használatában.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, éves bónusz
  • béren kívüli juttatások,
  • kulturált munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi elérhetőségre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola