www.cvonline.hu

Értékesítési, és Szerviz asszisztens

  • A hirdetés 409 napja lejárt

A HITACHI Medical Systems Kft.
mint az orvosi képalkotó diagnosztikai piac egyik meghatározó magyarországi szereplője, pályázatot hirdet

Értékesítési, és Szerviz asszisztensi

pozíció azonnali betöltésére.

Főbb feladatok:

  • A cég értékesítési, és szerviz tevékenységének támogatása;
  • Közbeszerzési pályázatok, ajánlatok készítése;
  • A cég ISO minősítési rendszerének karbantartása;

Elvárások, személyiségi jellemzők:

  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség (Pályakezdő is lehet);
  • Magabiztos kommunikációs készség,
  • Minimum középfokú angolnyelv-ismeret;
  • Megbízhatóság, pontosság;
  • Magas szintű számítástechnikai jártasság (Word, Excel, stb.);
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség ;

Amit ajánlunk:

  • Felelősségteljes, változatos munkakör;
  • Szakmai tréning;
  • Motiváló juttatási csomag;
  • Jó hangulatú, támogató csapat;

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben pályázni szeretne, úgy magyar, és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, elérhetőségeivel az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni:
Széles József
ügyvezető igazgató
HITACHI Medical Systems Kft.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol