www.cvonline.hu

Értékesítési és pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 1042 napja lejárt

A Koopman International széles körben ismert kereskedő cég, amely világszerte több mint 20.000 féle nem élelmiszer jellegű terméket forgalmaz.

Az 1937-es alapítása óta a vállalata megbízhatóságra, a szolgáltatásra, a személyre szabott megoldásokra, valamint a biztonságra fekteti a hangsúlyt. Ennek köszönhetően Európa egyik legnagyobb importőreként nagykereskedők, bevásárló központok, valamint egyéb outletek egyik legkeresettebb beszállítójává vált. Ma már elmondhatjuk, hogy Európa első osztályú cégeinek jelentős része ügyfeleink közé tartozik.

Jelenleg új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Értékesítési és pénzügyi asszisztenst

Elvárások:

  • Német és/vagy angol nyelv legalább középfokú ismerete írásban és szóban
  • Min 2-3 év munkatapasztalat
  • Alapvető pénzügyi ismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Önálló munkavégzés, hatékony problémamegoldó készség

Feladatok:

  • Külföldi és hazai vevőkkel való kapcsolatartás (elsősorban multinacionális cégek)
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal
  • Vevői rendelésekkel kapcsolatos adminisztráció teljes körű ellátása
  • Bejövő számlák iktatása, számlázás, kapcsolattartás a könyveléssel
  • Árumozgás adminisztrációjának nyomon követése az áru beérkezéstől a kiszállításig
  • Pénzügyi irattár kezelése

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködés, biztos háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Jelentkezés: az alább megadott e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő