www.cvonline.hu

Értékesítési és marketingmenedzser

  • A hirdetés 703 napja lejárt

A kisújszállási Kumánia Gyógyfürdő Kft. szálláshely-, fürdő- és egyéb szolgáltatásainak értékesítésére, illetve annak marketing-támogatására

értékesítési és marketingmenedzsert

keres.

Elvárásaink:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • szolgáltatás-értékesítés területén eltöltött legalább 2 év szakmai tapasztalat,
  • marketing és PR ismeretek,
  • az idegenforgalomban szokásos értékesítési és marketing-csatornák ismerete
  • az angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban egyaránt,
  • professzionális számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, PPt),
  • strukturált gondolkodás, jó kommunikációs készség,
  • magas szintű szervezőkészség, problémamegoldás, stressztűrés és konfliktuskezelés,
  • megbízható, felelősségteljes személyiség.
  • büntetlen előélet.

Előny:

  • a szállodai és/vagy a fürdős piac átfogó ismerete
  • további idegen nyelv/nyelvek ismerete (német, vagy valamely környező ország nyelve),
  • Flexys, Hostware vagy Fidelio rendszerek ismerete.

Feladatok:

  • A komplexum kapacitásainak értékesítése, különös tekintettel a szálláshelyek és a fürdő szolgáltatásaira.
  • Éves szintű együttműködési megállapodások megkötése.
  • Folyamatos akvizíció, a partneri kör folyamatos, strukturált bővítése.
  • Rendezvények szervezése
  • A megjelenések menedzselése, hirdetési felületek beszerzése.
  • A feladatkörből adódó teljes körű értékesítési és marketingfeladatok ellátása, az általános sales tevékenység támogatása.
  • Üzleti levelezés, ügyfelekkel, partnerekkel való írásos és személyes kapcsolattartás magyar /idegen nyelven.
  • A tevékenységhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a vezetőséggel.

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön:

  • dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség,
  • jó kommunikációs és szervezőképességgel, emberközpontú szemléletmóddal rendelkezik,
  • precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni,
  • nem riad vissza a kihívásoktól,
  • folyamatosan terhelhető.

Amit kínálunk:

  • változatos és önálló munkavégzési lehetőség,
  • professzionális, stabil szakmai háttér,
  • világos perspektíva,
  • hosszú távra tervezhető állás,
  • tartalmas, inspiráló, kihívásokkal teli munka,
  • nagyfokú önállóság,
  • jó csapat- és munkakörülmények.

Magyar és idegen nyelvű, fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét az alábbi e-mail címre, értékesítési és marketingmenedzser - pályázat megjegyzéssel várjuk.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő