www.cvonline.hu

Értékesítési és marketing munkatárs

  • A hirdetés 1122 napja lejárt

Feladatok:

  • új és meglévő ügyfelekkel való kommunikáció
  • közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • kampányok koordinálása, lebonyolítása

Elvárások:

  • ügyfélorientált gondolkodás
  • megbízhatóság
  • csapat szellem
  • dinamikus, határozott  megjelenés
  • ambiciózus hozzáállás
  • kreativitás

Amit kínálunk:

  •  versenyképes juttatás, ami fix + jutalékot jelen
  •  díjmentes betanítás a kiválasztott pozíciókba
  •  elegáns munkakörnyezet
  •  folyamatos oktatás az egyedi munkatapasztalatnak megfelelően
  •  előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő: teljes munkaidő

Fiatalos, könnyen tanuló munkatársakat keresünk hosszú távra, jó fizetéssel.  Kiválasztás személyes elbeszélgetés alapján 2 fordulóban. Kérem a fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre küldeni.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő