www.cvonline.hu

Értékesítési- és marketing munkatárs

  • A hirdetés 469 napja lejárt

Bútorüzem keres hajdúböszörményi telephelyére munkatársat a következő pozícióba:

Értékesítési- és marketing munkatárs.

Vállalkozásunk igényes kisszériás és egyedi bútorok gyártásával foglalkozik. Az egyedi bútorok értékesítését támogató sokrétű információ rendszerezése nagy kihívást jelent, amely feladat ellátására keresünk értékesítési- és marketing munkatársat önálló munkavégzésre. Az önállóság nagyon fontos, mivel leendő kollégánk ezt a munkakört egyedül látja el.
Nemcsak tapasztalattal rendelkező jelentkezőket várunk, hanem kreatív-, ötletekkel teli pályakezdőt is fogadunk, aki rendelkezik értékesítési- és marketing képzettséggel.

Főbb feladatok:

  • Marketing kiadványok tartalmi fejlesztése
  • Weblap, facebook updating
  • Árlista szerkesztés
  • Árlista karbantartás
  • Termék portfólió rendszerezése
  • Hirdetési stratégia kialakítása
  • Arculattervezés

Elvárások:

  • Érettségi
  • Utazási hajlandóság
  • Feladatkörhöz kapcsolódó szoftverek ismerete
  • Fogékonyság lakberendezés iránt

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvismeret

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény
Munkaidő: teljes munkaidő

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő