Értékesítési és marketing koordinátor - Budapest (teljes vagy részmunkaidő) (Referenciaszám: PJ1665)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.03.07.
Jelentkezési határidő: 2012.04.11.
Hirdetés azonosító: 383124
lejárt

A hazai piacon egyedülálló műszaki technológiai megoldásokat kifejlesztő és hasznosító partnercégünk számára keresünk munkatársat szolgáltatás-értékesítésének támogatására, valamint telesales, ügyfélkapcsolati és marketing feladatok ellátására az alábbiak szerint:

Értékesítési és marketing koordinátor - Budapest (teljes vagy részmunkaidő)

Feladatok:
- Lehetséges vevőkör felkutatása, telefonos kapcsolatfelvétel a potenciális ügyfelekkel, hideghívások kezdeményezése
- Bemutatkozó tárgyalások szervezése a cég értékesítést végző kollégája számára
- Ügyféltalálkozók, rendezvények szervezése
- Magyar és angol nyelvű kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyfélelégedettség javítása
- Az üzletágakhoz kapcsolódó marketing tevékenység támogatása (pl. weblap, ajánlatok, prezentációk tartalmának frissítése)

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
- Értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat (telefonos értékesítői tapasztalat előny)
- Haladó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Magabiztos MS Office (Excel, Word, Outlook, stb.) használat
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Magas szintű ügyfélközpontúság
- Megbízhatóság, lelkiismeretes munkavégzés, precizitás
- Csapatszellem

Előny:
- Műszaki területen vagy műszaki szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
- Műszaki tanulmányok
- Azonnali munkába állás

Amit Megbízónk kínál:
- Azonnali kezdési lehetőség
- Szakmai kihívást jelentő feladatok
- Önálló, felelősségteljes munkakör
- A piacon egyedülálló technológiák képviselete
- Versenyképes fix fizetés

Megjegyzés:
- A pozíció teljes vagy részmunkaidőben is betölthető
- Az állás távmunkában nem elvégezhető feladatokat jelent

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Raffai Gábor kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a
E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06