www.cvonline.hu
Értékesítési és marketing csoportvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.09.04.
Hirdetés azonosító: 843358
lejárt

A Trenkwalder Magyarország piacvezető személyzeti szolgáltató vállalata: több mint 8.000 kölcsönzött munkavállalója van, és évente több száz szakembert közvetít ügyfeleinek.

Budapesti központunkba keressük azt az új munkatársunkat, aki egy 4 fős csapat vezetőjeként az ország valamennyi értékesítéssel és jelölt-toborzással foglalkozó munkatársa számára újszerű és hatékony szakmai megoldások kidolgozásával támogatást nyújt.

Feladatok:

  • Értékesítési kampányok előkészítése és koordinálása
  • Ügyfélelégedettségi felmérések fejlesztése és működtetése
  • Piacfigyelés és konkurencia-elemzés
  • Partnerkapcsolati együttműködések kialakítása és vezetése
  • Értékesítést támogató eszközök és csatornák fejlesztése
  • Belső és külső kommunikációs tevékenység tervezése és irányítása
  • Kapcsolattartás a pr- és reklámügynökségekkel
  • Weboldal tartalmi fejlesztése és felügyelete
  • Állásportál-együttműködések kialakítása és kezelése
  • Toborzási kampányok tervezése és előkészítése
  • Tréningek előkészítése
  • Vállalati arculati előírások érvényesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 4 éves marketingkommunikációs tapasztalat
  • Legalább 2 éves értékesítéshez kapcsolódó tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • Német nyelv ismerete előny
  • Munkaerő közvetítésben vagy kölcsönzésben szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos csapat
  • Modern irodai környezet
  • Széleskörű termék-portfólió
  • Versenyképes kompenzáció
  • Nemzetközi, stabil háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.