www.cvonline.hu

Értékesítési és marketing asszisztens

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, dinamikusan fejlődő humán erőforrás megoldásokat szolgáltató cégünk keres munkatársakat

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • Értékesítési vezető munkájának, üzletmenetének maximális támogatása
  • Pályázatok, tenderek, ajánlatok kezelése, szükséges dokumentációk összeállítása
  • Szerződések előkészítése
  • Marketing stratégia tervezése, kidolgozása, kivitelezésének elősegítése
  • Hatékony marketing lehetőségek feltárása, kiaknázása, alkalmazása
  • Marketing költségvetés készítése, menedzselése
  • A cég weboldalának fejlesztése, Social Media megjelenési folyamatainak kidolgozása, kivitelezése
  • Vállalati belső kommunikáció fejlesztése
  • Külsős partnerekkel folyamatos együttműködés, kapcsolattartás

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Értékesítési és marketing területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Social Media gyakorlati ismeret
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs és szervező képesség
  • Nagy munkabírás, proaktivitás
  • Önálló, célorientált személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány előny

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol