www.cvonline.hu

Értékesítési és marketing asszisztens gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 991737
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Partnerünk cégcsoportja világszerte vezető szerepet tölt be az ipari megoldások területén. Termékeik és szolgáltatásaik kiterjednek a kompresszorok, áramfejlesztők, bányászati eszközök, építőipari kéziszerszámok és összeszerelő rendszerek piacára. Jelentkezz hozzájuk asszisztensnek !

Feladatok:

Az értékesítés támogatása és háttér folyamatok intézése a megfelelő ügymenet érdekében:

  • értékesítés támogatása
  • adminisztráció
  • marketing anyagok kidolgozása
  • piackutatás
  • ajánlatok készítése
  • ügyfél kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középszintű angol nyelv tudás
  • MS Office irodai alkalmazások
  • Folyamatban levő felsőfokú tanulmányok ( passzívos diákok jelentkezését is várjuk )
  • Nyitott/közvetlen személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Szervezett és hatékony munkavégzés
  • Munkaidő: hétköznap rugalmas munkaidő heti 2-3 munkanapban

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kötelező szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • multinacionális munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés: bruttó 1 000 Ft/óra

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka és szeretnéd vállalni fél éven keresztül, akkor jelentkezz rá Link megjelenítésekövetően fényképes önéletrajz feltöltésével.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Link megjelenítése is!

Játssz velünk !

Dolgozz nálunk minél többet 2015. november 1. és 2016. január 31. között és a kitartó munkádért megjutalmazunk!