www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1081003

Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy gépjármű finanszírozással foglalkozó pénzügyi vállalkozás, multinacionális anyavállalati háttérrel.
A következő pozícióba keresünk munkatársat:

ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS MARKETING ASSZISZTENS

budaörsi munkahelyre, egy éves, határozott időtartamra a meghosszabbítás lehetőségével.

Feladatok:
  • Területi képviselők napi szintű támogatása, finanszírozási ajánlatok készítése
  • Márkakereskedő partnerek magas színvonalú, gyors, pontos kiszolgálása
  • Napi kapcsolattartás a márkakereskedő partnerekkel, az importőrrel és a régiós központtal (angol nyelven), egyedi igények kezelése
  • Értékesítési kampányok egyeztetése és kidolgozása
  • Termékek kommunikációjával kapcsolatos segédanyagok és egyéb marketing anyagok készítése
  • Honlap fejlesztés támogatása és koordinálása a beszállítóval és a társterületekkel
  • Ügyviteli rendszer, adatbázisok és dokumentumok karbantartása
  • Riportok, kimutatások, prezentációk és versenytárs elemzések készítése,
  • Napi folyamatokhoz kapcsolódó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
  • Kereskedelmi vagy közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes – MS Office - felhasználói ismeretek (kifejezetten Excel)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat nem feltétel, pályakezdők jelentkezését is várjuk
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat, családias légkör
  • Nemzetközi háttér és karrier lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk rövid motivációs levéllel ellátott fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC