www.cvonline.hu

Értékesítési és logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 642 napja lejárt

Multinacionáis gabonakereskedő vállalat keres értékesítési és logisztikai asszisztens munkatársat budaörsi munkavégzéssel.

Feladatok

  • értékesítési adatokból kimutatások készítése
  • EKÁER számok kezelése
  • kereskedelmi szerződések rögzítése
  • napi, heti, havi riportok elkészítése
  • logisztikai és értékesítő kollégák munkájának támogatása
  • kapcsolattartás, együttműködés a társosztályokkal
  • minőségügyi rendszerrel kapcsolatos adminisztráció végzése
  • nemzetközi és belföldi kereskedelmi dokumentumok kezelése

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség (kereskedelmi vagy közgazdasági)
  • erős társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • magas szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélközpontú, profitorientált gondolkodásmód
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Előny:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • fuvarszervezői gyakorlat
  • logisztikában, értékesítésben vagy pénzügyi területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelemcsomag
  • lehetőség egyéni bónuszra
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budaörs, Pest megye

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő