www.cvonline.hu

Értékesítési és kontrolling asszisztens

  • A hirdetés 744 napja lejárt

A Láng Kereskedelmi Kft.,

Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő alkatrész kereskedelmi cége központi irodájába keres

kollégát.

Főbb feladatok:

  • értékesítési és egyéb keretszerződések elkészítése, forgalmi kiértékelése
  • értékesítési akciók előkészítésében, kiértékelésében történő részvétel
  • forgalmi teljesítések követése a CRM rendszerben
  • szerződések digitalizálása
  • telephelyekkel történő kapcsolattartás
  • részvétel a havi és az éves záráshoz kapcsolódó feladatokban
  • részvétel az éves üzleti tervezési folyamatban, előrejelzések készítésében
  • rendszeres és eseti elemzések, kimutatások elkészítése

Elvárások:

  • pénzügy vagy számvitel szakirányú közgazdász diploma
  • MS Word, Excel és PowerPoint alapos ismerete és magabiztos használata
  • gazdasági (legalább középfokú) angol nyelvismeret
  • analitikus gondolkodásmód, kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • elkötelezettség és felelősségtudat
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • szorgalom és nagy munkabírás
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • kereskedelmi cégnél szerzett munkatapasztalat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal valamint a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő