www.cvonline.hu

Értékesítési és finanszírozási asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.11.21.
Hirdetés azonosító: 935487

Pozíció leírása / Job description

Gépjármű lízing finanszírozásban tevékenykedő nemzetközi Ügyfelünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Az értékesítési csapat munkájának közvetlen támogatása
- Értékesítési eredményekről, tervekről, elemzések, kimutatások, prezentációk készítése
- Kereskedői finanszírozási ajánlatok elkészítése
- Kereskedői finanszírozási belső jóváhagyásokban előkészítő feladat
- Értékesítési aktivitások előkészítésében aktív részvétel költségvetés, elő- és utókalkulációk elkészítése
- Értékesítési aktivitásokhoz kapcsolódó adminisztráció ellátása

Elvárások:

- Főiskolai/egyetemi végzettség
- Pontos és gyors munkavégzés
- Analitikus gondolkodás
- Angol vagy német nyelv középfokú ismerete
- 1-3 év tapasztalat, pénzügyi intézménynél eltöltött tapasztalat előny

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő szakmai háttér és csapat
- Versenyképes juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a