www.cvonline.hu

Értékesítési és e-commerce asszisztens

  • A hirdetés 246 napja lejárt

Az ALCAR Hungária Kft., Európa vezető keréktárcsagyártó és forgalmazó vállalatának magyarországi leányvállalata, továbbá a Yokohama és GT Radial gumiabroncs márkák kizárólagos magyarországi disztribútora keres munkatársat az alábbi pozícióba:

értékesítési és e-commerce asszisztens

Ha érdekelnek az autók, különösen a jó felnik és gumiabroncsok, és tudod mit jelent a „205/50 R17" vagy az „ET szám", az Excel függvényekben is otthonosan mozogsz, ráadásul az online rendszerek sem okoznak problémát, akkor Téged keresünk megújuló értékesítési csapatunkba, belső támogató munkatársnak!

Feladatok:

  • Termékmenedzsment, terméklisták és árlisták karbantartása, készletek elemzése
  • E-commerce: webes megoldások, weboldal adminisztráció, CRM
  • Kereskedelmi folyamatok nyilvántartása, adminisztrálása
  • Általános ajánlatok, jelentések készítése, hírlevelek szerkesztése
  • Kapcsolattartás a külföldi központokkal
  • Aktív részvétel a vállalati rendezvények megszervezésében és lebonyolításában

Elvárások:

  • Autók és autóalkatrészek iránti érdeklődés
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel függvények, pivot táblák stb.)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Biztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • A német nyelvismeret előnyt jelenhet a kiválasztásnál
  • Nagyfokú önállóság, kiváló szervezőkészség
  • Kreativitás, priorizálás
  • Precíz, rendszerező személyiség
  • Ambíció és sikerorientáltság

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes és sikerorientált csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • Képzési lehetőségek
  • Nemzetközi háttér, külföldi utazás lehetősége

Pozíció területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • E-commerce
  • Weboldal adminisztráció

Munkavégzés helye:

Ha lelkes vagy és úgy gondolod, hogy ezt a pozit neked találták ki, küldd el önéletrajzod és 3-5 soros bemutatkozásod a lenti e-mail címre! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol