www.cvonline.hu

Értékesítési előadó

  • A hirdetés 1073 napja lejárt

 A MÁV Nosztalgia Kft.

 munkatársat keres

értékesítési előadói

pozícióba

A MÁV Nosztalgia Kft. fő tevékenysége a vasúti nosztalgia és egyéb különvonatos utazások szervezése különcélú járműflottával.

Egyénileg tervezett utazásokhoz járműveink bérbe vehetőek belföldi és nemzetközi használatra egyaránt.

Egész évben közlekednek a Gyertyafény Expressz vacsoravonataink és Élményvonataink, valamint gőzvontatású vonataink.

Főbb feladatok:

  • meglévő céges ügyfelek folyamatos látogatása, kiemelt partnerekkel való proaktív kapcsolattartás,
  • új üzleti lehetőségek, potenciális ügyfelek felkutatása és megszerzése,
  • a cég szolgáltatásainak értékesítése vállalatok, partner irodák részére,
  • projektek kezelése, utókövetés,
  • igények, piaci lehetőségek felderítése,
  • a piaci igények tekintetében javaslattétel új programcsomagokra,
  • ajánlatok kidolgozása,
  • vállalati integrált rendszer kezelése,
  • az értékesítési szervezet támogatása,
  • eseti jelleggel vonatutazásokon történő munkavégzés

Követelmények:

  • felsőfokú végzettség,
  • tárgyalóképes angol és német nyelvtudás,
  • vasútügyi tapasztalat,
  • szolgáltatásértékesítésben szerzett tapasztalat,
  • jogosítvány,
  • döntéshozókkal való tárgyalási rutin,
  • határozott, egyben ügyfél-orientált szemlélet,
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • Microsoft Windows és Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) alkalmazások kezelése

Egyéb követelmények:

  • önállóság, határozottság,
  • komplex gondolkodásmód,
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció,
  • pontosság, alaposság,
  • jó megjelenés, ápoltság,
  • kooperációs készség,

Munkavégzés helye: Budapest, 1142 Tatai út 93/A

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 19.

Jelentkezés módja:  Önéletrajz és motivációs levél megküldésével, valamint bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol