www.cvonline.hu

Értékesítési Előadó

  • A hirdetés 1108 napja lejárt

A KITE Zrt. herceghalmi alközpontja pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Feladata:

  • ügyfélfogadás, tájékoztatás
  • értékesítési folyamat ügyvitelének bonyolítása (számlázás, szállítólevél készítés)
  • készletkezelés, készletnyilvántartás

Követelmények:

  • középfokú végzettség (mezőgazdasági, közgazdasági)
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel)
  • jó kommunikációs készség
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • megbízhatóság, pontosság

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség (mezőgazdaság, gazdálkodási)
  • közeli lakhely
  • kereskedelmi területen szerzett gyakorlat

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Link megjelenítése" target="_blank">www.kite.hu/karrier internetes felületen, a megfelelő állásajánlat kiválasztását követően töltheti fel jelentkezését 2014. január 10-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő